Aktivity oddílu

Aktivita: Cykláč

Novinky

LETOŠNÍ CYKLÁČ JE ZRUŠEN Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ
Přiřazeno k akci: 786Vložil: Zdeňa, 2019-05-02 11:58:52
Info k akci CYKLÁČ
Z Bystřice pojedeme v pátek odpoledne do Valašského Meziříčí a do Rožnova (42 km). Ubytování máme zajištěno v základní škole na karimatkách. V sobotu náš čeká přejezd přes Soláň do Karlovic a do Vsetína (48 km). Dravější skupinka může do Karlovic až přes Bumbálku (65 km). Ve Vsetíně budeme ubytovaná v klubovně vsetínských tomíků. V neděli náš čeká přejezd přes Troják a Tesák domů (33 km).
Páteční etapa je docela dlouhá, alternativně ještě přichází v úvahu přejezd vlakem do ValMezu a na kole až z ValMezu po cyklostezce do Rožnova.
S sebou musí každý mít ešus (škola není vybavena jídelním nádobím) a lžičku, láhev na kolo na pití, cestovní kolo v dobrém technickém stavu, karimatku, nezapomeňte na pláštěnku nebo nějaké pončo na kolo - začátek května má být deštivý. Podmínkou účasti je cyklistická přilba pro všechny, co ještě neměli 18 let. Doporučujeme ji vřele ale všem.

Sraz všech přihlášených bude v pátek 3.května v 15:00 hodin na vlakovém nádraží. Návrat se předpokládá po vlastní ose v neděli do 15 hodin.
Cena je stanovena následovně:
Členové oddílu do 26-let s uhrazenými členskými příspěvky 400,- Kč
Starší členové oddílu s uhrazenými členskými příspěvky 500,- Kč
Nečlenové oddílu, nebo ti, co dosud neuhradili příspěvky 600,- Kč
V ceně je případná doprava vlakem, doprovodné vozidlo, ubytování a strava od páteční večeře až do nedělního oběda včetně pitného režimu. Zajistíme i možnost základního servisu případných poruch po cestě.

Zájemci nahlaste svou účast nejpozději do konce dubna telefonicky (602733742), mejlem (zrolinc@volny,cz) nebo tady na facebooku. Akce je určena i rodičům a přátelům oddílu. Poplatek se bude vybírat před odjezdem na nádraží.
Přiřazeno k akci: 786Vložil: Zdeňa, 2019-04-21 11:19:37
Asociace turistických oddílů mládeže v ČR, TOM 3003 PAWNEE, Bystřice pod Hostýnem; pawnee(at)seznam.cz